Piercing u nás

Piercing u nás

Na piercing v našom štúdiu je potrebné, rovnako ako v prípade tetovania, objednať sa vopred. Zavolajte alebo napíšte, nájdeme pre vás vhodný termín. Piercing v našom štúdiu robí profesionálna, vyškolená piercerka, v štúdiu zaručujeme vysoký hygienický štandard, všetky nami používané nástroje sú sterilné alebo jednorazové.

Pri zákrokoch používame výlučne titánové šperky. Titán považujeme za v súčasnosti najvhodnejší materiál na piercingové zákroky – titán je hypoalergénny a bezproblémový. Ak piercing uskutočňujeme v našom štúdiu, používame iba naše vlastné šperky (t.j. nové a sterilné šperky od overených a spoľahlivých výrobcov). Vami donesené šperky z hygienických ako aj profesionálnych dôvodov nepoužijeme. V prípade už zahojených piercingov vám však radi poradíme s výberom materiálov ako aj výberom samotných šperkov.

Odborne a citlivo vykonaný piercing je základným predpokladom k jeho zahojeniu bez neželaných komplikácií, rovnakú pozornosť však treba venovať aj starostlivosti. Súčasťou nami ponúkanej služby je preto aj podrobná inštruktáž ako sa o čerstvý piercing starať. Starostlivosť vo všeobecnosti nie je náročná, avšak niekoľko zásad, o ktorých vás pri zákroku poučíme, treba bezozbytku dodržať.

Doba hojenia je u jednotlivých piercingov rôzna. Môžeme hovoriť o tzv. základnom hojení, ktoré sa pohybuje od cca 4 týždňov po niekoľko mesiacov. Kým je piercing naozaj dokonale zahojený, môže to trvať aj pol roka či rok. Hojenie a jeho doba sú do veľkej miery determinované vašou vlastnou imunitnou odpoveďou či vašim životným štýlom (fajčenie a zlý spánkový alebo stravovací režim môžu dobu hojenia predĺžiť) a samozrejme tým, ako sa o svoj nový piercing postaráte. Piercing vám neodporúčame v prípade, ak máte problémy so zrážanlivosťou krvi, vážne ochorenia srdcovocievneho systému, alebo ak trpíte epilepsiou či cukrovkou. V niektorých prípadoch sa môžete poradiť s odborným lekárom a zariadiť sa na základe jeho odporučenia (rôzne ochorenia majú rôzne formy či stupne, preto nie je vylúčené, že piercing definitívne mať nemôžete – nepodstupujte však zákrok na vlastné riziko bez konzultácie lekára). V prípade, že trpíte ochoreniami, ktoré sú prenosné krvou, vyhradzujeme si právo piercingový zákrok vám odmietnuť.
Piercing vám rovnako neodporúčame absolvovať, ak sa práve liečite alebo ste sa v posledných dňoch liečili na silnú chrípku, prechladnutie (alebo iné vírusové ochorenie) či bakteriálne infekcie dýchacích ciest, a pod. Vaša imunita dostala v procese rekonvalescencie poriadne zabrať a pri hojení piercingu by nemusela šlapať na plný plyn. Hneď ako sa cítite fajn, radi vás u nás privítame.

Microdermal

V našom štúdiu ponúkame rôzne druhy piercingu, medzi nimi aj tzv. microdermal. Microdermal je možné aplikovať na miesta, kde by sa klasický (prípadne ani surface) piercing neujal. V zásade ide o malý titánový implantát (platnička o rozmere cca 5-7mm), ktorý sa vloží pod kožu a na ktorý sa z vonkajšej strany prišroubuje šperk. Najčastejšie sa microdermal aplikuje na tvár, do dekoltu, pod kľúčne kosti, na krk, chrbát, brucho… Aj v tomto prípade používame výhradne nové titánové vysokokvalitné šperky a zákrok prevádzame v absolútne hygienickom prostredí, čo napomáha ideálnemu prijatiu šperku telom. Doba hojenia je kratšia ako pri klasickom piercingu, treba však dobre zvážiť umiestnenie, nakoľko microdermal je z dlhodobého hľadiska o niečo náročnejší na „údržbu“ ako klasický piercing. Radi vám pri výbere a rozhodovaní poradíme.

Ak máte akékoľvek otázky, píšte alebo volajte:

piercing[at]eweltattoo[.]com

Eva: +421 907 849 474

Cenník piercingu

   

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!