Kto sme

Kto sme

Tetovacie a piercingové štúdio Ewel Tattoo je otvorené od roku 2014. Nachádzame sa na Námestí SNP č. 9 v Banskej Bystrici. Treba vojsť do brány a následne po schodoch. Ak si neviete dať rady, volajte.) Parkovanie v tejto časti mesta je spoplatnené a “vyberači” zvyknú hliadkovať, nezabudnite si preto kúpiť v automate parkovací lístok, alebo zaplatiť parkovné prostredníctvom SMS.

Náš mini-tím je v súčasnosti tvorený dvoma ľuďmi – Ewel, ktorá má na starosti tetovanie a grafické návrhy s ním spojené, a Eva, ktorá vám prepichne ucho, nos, jazyk, obočie, či inú časť tela, spraví microdermal, alebo v prípade potreby ohľadne piercingu ochotne poradí.

Obe pracujeme na objednávku. Termín si môžete dohodnúť cez telefón, email alebo správou na FB.

Čo ponúkame

Svojim zákazníkom ponúkame najrôznejšie kolorované aj čierne tetovanie podľa nášho návrhu alebo vašej vlastnej predstavy, ak sa takéto tetovanie neprieči nášmu svetonázoru (nevytetujeme vám symboly prepojené na ilegálne hnutia ani motívy podnecujúce rasovú, národnostnú, rodovú, sexuálnu a inú neznášanlivosť, tých sme vás ochotní nanajvýš tak natrvalo zbaviť cover tetovaním…). Sme hate free.  

Špecializujeme sa na botanické motívy, lineart, dotwork a typografiu. Netetujeme realistické motívy ako sú napr. portréty.

K tetovaniu ponúkame odbornú starostlivosť a poradenstvo. K tetovaniu, ktoré si dáte vyhotoviť u nás, dostanete zadarmo prostriedky na jeho bezproblémové čistenie a regeneráciu tetovanej pokožky ako aj detailný návod, ako pri ošetrovaní čerstvého tetovania postupovať. Ak by ste návod stratili, nájdete ho aj na tejto stránke v sekcii starostlivosť o tetovanie, a to aj vo formáte pdf, ak by ste si ho potrebovali vytlačiť.

Potenciálnym záujemcom o tetovanie ponúkame aj možnosť vyhotovenia grafického návrhu tetovania na základe ich predstavy.

V našom štúdiu neprebieha niekolko zákrokov súčasne preto budete mať absolútny pocit súkromia. Môžete si doniesť so sebou jednu blízku osobu ako podporu 🙂 Čakáreň je oddelená od miestnosti kde tetovanie alebo piercing vykonávame takže nemusíte mať obavy v prípade nahoty.

Taktiež ponúkame predaj pearcingových šperkov rôznych druhov (tunely, pearcingy do nosa, atď.) a po predchádzajúcej vzájomnej dohode s našou piercerkou Evou aj samotné piercingové zákroky. K piercingu vám taktiež ponúkame odbornú starostlivosť a poradenstvo.

Ak chcete niekomu urobiť radosť na Vianoce alebo narodeniny, môžete mu u nás zakúpiť poukážku na tetovanie vo vami zvolenej nominálnej hodnote alebo poukážku na piercing so šperkom. Na Vianoce sa predsa nemusí zdobiť iba stromček a môžete to dopriať aj sebe alebo niekomu, koho máte radi.)

Ako pracujeme

Vzhľadom na to, že na každé tetovanie sa tatér musí vopred dôkladne pripraviť, pracujeme vo výraznej väčšine prípadov na objednávku. Navštívite nás v štúdiu, dohodneme sa na tom, čo a na ktorú časť tela vám budeme tetovať, odhadneme čas, ktorý tetovanie zaberie a následne si určíme termín, ktorý vám bude vyhovovať.

Pri tetovaní pracujeme s jednorazovým a certifikovaným spôsobom vysterilizovaným materiálom a v sterilnom, pravidelne dezinfikovanom prostredí. Farby, ktoré pri tetovaní používame, sú farby prémiových značiek, zaručujúce nekomplikované hojenie a v prípade zodpovednej starostlivosti o tetovanie (používanie opaľovacích krémov s dostatočným SPF) aj farebnú stálosť. Farby sú vo väčšine prípadov vhodné aj pre ľudí s vegánskym spôsobom života.

Tetovanie bolí, no snažíme sa, aby bolelo čo najmenej a aby ste sa počas tetovania cítili čo najpríjmnejšie a aby ste od nás odchádzali spokojní a opäť sa k nám vrátili.

Svojim zákazníkom odporúčame, aby si tetovanie poriadne premysleli, predtým než sa rozhodnú ho podstúpiť — tetovanie je nezvratné, jeho prípadné odstránenie je bolestivé, drahé a bez istého výsledku. Prekrývanie tetovania (cover) je zas do istej miery limitované tým, čo chceme novým tetovaním prekryť. Ak vás teda napadne, že si na hruď dáte vytetovať meno svojej priateľky, ešte to, prosím, zvážte.)

Napriek tomu, že pri tetovaní dodržiavame všetky hygienické predpisy či normy, vyhradzujeme si právo odmietnuť výkon tetovania osobám, ktoré sú nositeľmi krvou prenášaných chorôb, drogovo závislým osobám a osobám, ktoré sú pod vplyvom alkoholu alebo iných návykových látok.

Naše ceny

Cena tetovania sa odvíja od jeho veľkosti, použitých farieb a od toho, či sa jedná o komplikovaný alebo menej komplikovaný motív. Začíname na úrovni 35-50 EUR v prípade malých tetovaní, komplikované tetovania a tetovania väčších rozmerov naceňujeme počas osobného stretnutia, ktoré každému tetovaniu predchádza. Na cene za tetovanie sa dohodneme vopred, aby sme predišli nepríjemnostiam na jednej či druhej strane. Väčšie motívy tetujeme v priebehu viacerých sedení, za ktoré sa platí jednotlivo.

Pre cenník piercingových zákrokov navštívte prosím príslušnú sekciu našej stránky, kedže tam vám cenu vieme povedať oveľa presnejšie.)

 

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!