Eva

Volám sa Eva, narodila som sa v máji 1985 v Žiline a milujem svoju prácu.

Prepichovaniu kože sa profesionálne venujem od roku 2015. Je to fascinujúca a precízna práca, v ktorej je stále kam sa posúvať. Absolvovala som kurz piercingu a microdermalu v umeleckej dielni Bodliak v Žiline, ktorý mi dal veľmi kvalitný základ k mojej práci.

Nie som typ čo experimentuje na ľuďoch. Svoje zručnosti som naberala pod odborným dohľadom svojej mentorky až do doby, kedy som bola schopná pracovať samostatne. S absolútnou pokorou pristupujem k svojej profesii v presvedčení, že je neustále v čom sa zlepšovať a čím viac o tomto segmente študujem a absolvujem rôzne kurzy, tým viac objavujem, čo všetko piercing ako taký ponúka a v čom sa stále môžem zlepšovať. Preto stále konzultujem s profesionálmi, sledujem aktuálne trendy v materiáloch, šperkoch, piercingových technikách, zúčastňujem sa prednášok a medzinárodných piercingových konferencií, áno aj také existujú 🙂 čítam knihy a relevantné učebné materiály, porovnávam sa s najlepšími.

Maximálna profesionalita a ľudský prístup je to, čo chcem ponúknuť svojim zákazníkom. S kľudným svedomím vám s istotou poviem, že ste u mňa v dobrých rukách.

A čo robím okrem piercingu? Vždy som milovala francúzštinu, študovala som ju na UMB v Banskej Bystrici (učiteľstvo a odborný preklad franina a anglina je môj absolvovaný obor), učila som vo Francúzskej aliancii, angažovala sa vo frankofilných projektoch. Milujem prírodu, stromy, zvieratá, obzvlášť kone a psy. Moja obľúbená farba je zelená, obľúbený spisovateľ Boris Vian, obľúbený spevák Kurt Cobain. Na kávu a na kultúru chodím do Záhrady, som vegan a bojovník za upierané práva LGBTI ľudí. Nie som úplne súťaživý typ, ale vo svojom obore chcem byť najlepšia.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!