Ako sa objednať

Ako sa objednať na tetovanie

Vzhľadom na to že záujem o našu prácu stále stúpa (a nás to úprimne teší), je dôležité rezervovať si termín v dostatočnom časovom predstihu a dohodnúť detaily tetovania vopred. Booking môže prebiehať osobne v priestoroch štúdia alebo online prostredníctvom e-mailu a našej facebookovej stránky. Prosím nekontaktuj ma na instagrame pretože žial nestíham reagovať na správy aj tam a často sa zapatrošia. Na odpoveď sa čaká pár dní maj prosím trpezlivosť odpoveď učite príde 🙂  V priestoroch sa nachádzame každý pracovný deň  odporúčame však overiť si našu prítomnosť vopred telefonicky a upresniť si čas stretnutia / konzultácie.

Ako sa pripraviť na konzultáciu

Na  osobnú konzultáciu je ideálne prísť aspoň s orientačnou predstavou. Môžeš si priniesť aj vlastný storyboard, skice (absolútne nevadí že nevieš kresliť  🙂 ) alebo práce ktoré sa ti páčia a radi by ste sa im priblížili. Odporúčam mať predstavu o umiestnení tetovania a zmerané orientačné rozmery v cm, rovnako si nechať prejsť hlavou či bude tetovanie čierno-biele alebo farebné. Na rezerváciu termínu sa platí záloha 15 eur pri malom tetovaní, 30 pri stredne velkom / velkom motíve. Záloha sa samozrejme odrátava z konečnej sumy tetovania. Pre orientačne menej zdatných a „nebystričanov“ máme aj mapku.

Konzultácia a booking online

Rovnako ako pri osobnom stretnutí platí že ideáne je mať orientačnú predstavu tetovania. Pomôže  poslať aj vlastný storyboard, skice, alebo práce ktoré sa ti páčia a radi by ste sa im priblížili. Odporúčam mať predstavu o umiestnení tetovania (predlaktie, stehno) a zmerané orientačné rozmery daného miesta/miest v cm. Rozhodnúť sa  či bude tetovanie čierno-biele alebo farebné. Na rezerváciu termínu sa platí záloha 15 eur pri malom tetovaní, 30 pri stredne veľkom / veľkom motíve. Peniaze sa samozrejme odrátajú z konečnej sumy tetovania a je možné poslať ich aj na účet

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!