Ako sa objednať


Ako sa objednať na tetovanie

Vzhľadom na to, že záujem o našu prácu stále stúpa (a nás to úprimne teší), je dôležité rezervovať si termín v dostatočnom časovom predstihu a dohodnúť detaily tetovania vopred. Na tetovanie sa väčšinou čaká 2-3 mesiace, ak sa niečo náhodou uvolní skôr pridávam to ako last minute možnosť na svoj instagram do stories 🙂

Booking

Booking u mňa prebieha IBA  osobne v priestoroch štúdia alebo online prostredníctvom e-mailu (info@eweltattoo.com) .  Prosím nekontaktuj ma na instagrame,whatsappe, facebooku  pretože žiaľ nestíham reagovať na správy aj tam a často sa zapatrošia a alebo ich vôbec nečítam / prečítam za pár mesiacov. Na odpoveď sa čaká pár dní, maj prosím trpezlivosť odpoveď učite príde 🙂  V priestoroch sa nachádzame každý pracovný deň,  odporúčame však overiť si našu prítomnosť vopred telefonicky a upresniť si čas stretnutia / konzultácie.

Informácie ktoré od teba budem potrebovať

V skratke 🙂 na info@eweltattoo.com mi pošli:

  • miesto kam si tetovanie želáš alebo medzi kt. váhaš (ideálne nakresliť kruh fixkou na sebe a odfotiť)
  • rozmer v cm (zmerať nie odhadom lebo odhad je zradný 🙂 )
  • aspoň 1 orientačný obrázok ako si svoje tetovanie predstavuješ (fotku podobného tetovania / skicu/ čokolvek) Jedná sa o to že potrebujem časový odhad aby som ti mohla napísať volné termíny a taktiež ti viem napísať aj cenové rozpätie
  • krátky popis čo by to malo byť /symbolizovať ak tetovanie nemá len vizuálnu hodnotu 🙂
  • A samozrejme ak máš akékolvek otázky navyše a nenašiel si ich tu na webe sem s nimi 🙂

Osobná konzultácia

Na  osobnú konzultáciu je ideálne prísť aspoň s orientačnou predstavou. Môžeš si priniesť aj vlastný storyboard, skice (absolútne nevadí, že nevieš kresliť  🙂 ) alebo práce ktoré sa ti páčia a radi by ste sa im priblížili. Odporúčam mať predstavu o umiestnení tetovania a zmerané orientačné rozmery v cm. Pre orientačne menej zdatných a „nebystričanov“ máme aj mapku.

Ako pracujem

Tetujem písmo, manadaly, florálne motívy, geometriu, dotwork a abstrakciu. Netetujem realistické tetovania (portréty), tribal a watercolour.

Pracujem od 9:00 do 15:00. Netetujem cez víkendy. Nie ani soboty 🙂

Neprijímam ludí v sprievode detí!

Na termíny nevyžadujem zálohu pretože verím na dohody. Avšak sa môže stať že ak na dohodnutý termín neprídeš a neinformuješ ma o tom včas tak už nebudem chcieť s tebou spolupracovať

 

Ako sa objednať na piercing

Momentálne aj piercing funguje výhradne na objednávku. Vzhľadom k tomu, že v štúdiu sme dve a každá sa venujeme jednej činnosti (Ewel – tetovanie, Eva – piercing), na každé sa treba objednať zvlášť. Na piercing sa môžete objednať telefonicky, mailom alebo FB správou. Čakacie lehoty nie sú také dlhé ako pri tetovaní, tak žiadny stres :). Ozvať sa týždeň dva vopred úplne postačí.

Aj pri piercingu je samozrejme možná konzultácia vopred, či už osobne alebo na diaľku, všetky otázky vám radi zodpovieme, individuálne poradíme. Na piercing treba byť fit, treba byť zdravý, aby sa telo mohlo v kľude venovať hojeniu piercingu. Ak máte pocit, že na vás niečo lezie, alebo ste tesne po chorobe, dajte tomu ešte chvíľu čas. Dobre je zvážiť aj ročné obdobie a aktivity, ktorým sa venujete a podľa toho si vybrať ideálny čas na ten ktorý piercing, aby bolo hojenie čo najpohodovejšie. Tak isto sa úplne každá anatómia nehodí na každý piercing. To všetko spolu preberieme predtým ako k samotnému piercingu dôjde a nájdeme pre vás najlepšiu alternatívu po anatomickej aj estetickej stránke. Môžete prísť s konkrétnou predstavou, fotkami, inšpiráciami a tak isto len s nápadom, ktorý dáme do finálnej podoby spoločne.

Piercing – kontakt
0907 84 94 74 – Eva
piercing@eweltattoo.com

Z praktických dôvodov máme aj dva rôzne instagramové účty –
na eweltattoo nájdete kerky, na eva_eweltattoo_piercing piercing.

 

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!