Ewel

Pár slov o mne 

Ahoj, volám sa Evelin – prezývkou Ewel a ak ti budem sympatická budem tvojou tatérkou 🙂

Začneme asi tým že môj výzor žial vôbec nie je kompatibilný s mojou povahou. Som velmi otvorený a priatelský človek osud mi však nariadil takýto look 😀

Tetovaniu sa venujem približne od roku 2012. Po absolvovaní tetovacieho kurzu a testov odbornej spôsobilosti na vykonávanie epidemiologicky závažných činností som otvorila svoje prvé tetovacie štúdio ešte na Hornej ulici v roku 2014 ktoré sme neskôr presťahovali do absolútneho centra mesta a tak sa môj sen o starožitnom priestore a drevenej podlahe konečne splnil 🙂

Keďže je moja mamina učitelkou výtvarnej výchovy viacmenej od absolútneho detstva som mala v ruke štetec alebo ceruzku a moje kroky pochopitelne viedli umeleckým smerom – konkrétne v úvode na strednú  Školu úžitkového výtvarnictva (grafika) a neskôr na Akadémiu umení v Banskej Bystrici kde som vyštudovala odbor audio-vizuálne média a neskôr v magisterskom ročníku volné výtvarné umenie. 

Vo svojej tvorbe sa venujem hlavne botanickým motívom, typografii, geometrii a dotworku no rada si pichnem aj do abstrakcie. Fascinuje ma tenká hranica medzi dokonalosťou a chybou preto svoje tetovania posúvam technicky i vizuálne neustále ďalej a skúšam dosiahnúť čo najväčšiu presnosť. 

Pokial ide o môj osobný život som absolútny extrovert – milujem party a spoločnosť ludí, cestovanie, velkomestá, preplnené terasy v lete, festivaly. Venujem sa pomerne aktívne športu – konkrétne beh je mojou dlhoročnou láskou takže ma vyvolení môžu stretnúť udýchanú brázdiť ulice Banskej Bystrice 🙂 Moje “nerd ja” po večeroch číta knihy a ocení dobré červené víno. Varím dobre ale nikdy pre seba. Milujem mačky, kvety (o ktoré sa neviem starať), vôňe Diptyque a samozrejme svojho muža 🙂 Mojim znamením zverokruhu je kapybara a v stredoveku by som pravdepodobne horela. Záleží mi na rovnosti – hnevá ma rasizmus, upieranie práv LGBTI komunity, venujem sa tematike body positivity. Som závislá od kávy, nepamätám si mená, nemám rada granatiersky pochod, strihanie nechtov, ludí ktorí sa berú príliž vážne, kolotoče a môj patronus je manul cat (Otocolobus manul)

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!